SIRKET PROFILI
ASM Eloksal Alüminyum San. Tic. Ltd. Sti
 
Eloksal kaplama sektöründe uzun yillardir faaliyet gösteren ASM, Kagithane'de kurmus oldugu üretim tesislerinde çesitli türlerde eloksal üretimine baslamistir. Tamami yerli sermaye ile kurulan ve eloksal ürün çesitliligi ile göz dolduran ASM, Dünya standartlarinda ham madde ve isçilik ile üstün hizmet sunmaktadir.
 
Ürün yalpazesini teknolojik gelismeler isiginda gelen taleplere göre sürekli genisleten ASM, modern tesislerinde ürettigi yüksek mukavemetli eloksal kaplama ürünlerinde sektörünü önemli markalari arasinda yerini almistir.
 
Ar-Ge çalismalarina verdigi önemle gelisimini hiz kesmeden sürdüren ASM, müsteri odakli kalite ve hizmet anlayisiyla ; Ayni zamanda dinamik ve ileti görüslü ekibiyle daha iyisi için çalismalarina devam etmektedir.
 
ASM bugüne kadar titizlikle elde ettigi basarisini önümüzdeki yillarada tasimayi, bu dogrultuda daha nitelikli, hizli ve güvenilir çalisma prensibi ile sektöründe kazandigi sayginligi ilelebet devam ettirme gayesindedir.
 
Uzun yillarin verdigi bilgi birikimi, tecrübe ile en kaliteli ürünü dogru zamanlama ile siz degerli is ortaklarimiza sunmayi görev edindik.